MÁME PRO VÁS INSTAGRAM Soutěž O SPECIÁLNÍ ROSSMANN BALÍČKY Kampaň DEJME ÚSMĚV DĚTEM 2019 letos slaví 10 let vzájemné spolupráce drogerií ROSSMANN s Nadace Naše dítě A teď to DŮLEŽITÉ: jak se zapojit do soutěže o krásné balíčky kosmetiky od společnosti ROSSMANN Česká republika? PRAVIDLA Soutěže: 1) Nasdílejte vaši fotografii z nákupu produktů v drogerii ROSSMANN na svůj INSTAGRAM 2) Označte svůj příspěvek hashtagem #dejmeusmevdetem2019 3) Napište k příspěvku přání dětem na cestu k moři Své fotografie s námi můžete sdílet až do pátečního večera! Tři vítěze s nejhezčím přáním pro děti a fotkou vybereme v pondělí 20/05.

Soutěž:MÁME PRO VÁS INSTAGRAM Soutěž O SPECIÁLNÍ ROSSMANN BALÍČKY Kampaň DEJME ÚSMĚV DĚTEM 2019 letos slaví 10 let vzájemné spolupráce drogerií ROSSMANN s Nadace Naše pořádá Rossmann
Soutěž platí do: 22. 5. 2019

Soutěže se zúčastníte kliknutím na zelené tlačítko níže:

The post MÁME PRO VÁS INSTAGRAM Soutěž O SPECIÁLNÍ ROSSMANN BALÍČKY Kampaň DEJME ÚSMĚV DĚTEM 2019 letos slaví 10 let vzájemné spolupráce drogerií ROSSMANN s Nadace Naše appeared first on Loterie účtenková – informační web o Účtenkovce.

Číst dál